TÜRK MENAJERLER BİRLİĞİ

SİTEMİZE ÜYE OLARAK TÜM OLANAKLARDAN YARARLANABİLİRSİNİZ

Join the forum, it's quick and easy

TÜRK MENAJERLER BİRLİĞİ

SİTEMİZE ÜYE OLARAK TÜM OLANAKLARDAN YARARLANABİLİRSİNİZ

TÜRK MENAJERLER BİRLİĞİ

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[T][M][B] SİTEMİZİN OLANAKLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

3 posters

TURNUVALAR

humat

TURNUVALAR Empty TURNUVALAR

Mesaj  humat Cuma Şub. 26, 2010 2:55 pm

Öncelikle turnuvalar hakkında görüşlerimizin ortaya konması yararlı olur diye düşünüyorum..
    Son zamanlarda sabah vakitlerine konan GÜNAYDIN turnuvası 8 kişilik olmasına karşın eleme usulü olduğu için yeterli yararı sağlamaktan uzak bence.
    bence yine 8 kişilik ancak ilk turu grup sonrası yarı final ve final elemeleri şeklinde turnuva olursa en azından en fazla yararı sağlarız.. çünkü turnuva maçlarına oyuncu geliştirmek amacı ile katılıyoruz.. tek maçla bitmesine üzülürüz.. enfazla 3 maç yapacağımıza en az olarak 3 maç yaparsak daha doğru olur gibime geliyor.
    Özellikle sabahları dikkat ediyorum 300-360 kişini online olduğunu (toplamda) bu nedenle de bir turnuvayı doldurma sorunu yaşadığımızı söylemeliyim.. az sayıda oyun turnuvalarında bir araya gelebiliyorken bunun elenerek 1 maçta kalması fayda getirmediği gibi sinirleri bozacağını da düşünmek gerekiyor.
    Sabah turnuvaları için önerim seviye yelpazesinin geniş tutulması yönündedir.. yani 3-5 değil de en azından 3-6 ya da 3-7 şeklide olmasıdır..böylece turnuvanın dolma ihtimali de artacaktır.. bunlar benim görüşlerim elbette..
    farklı düşünceler,hatta daha doğru düşünceler vardır eminim.. arkadaşlarım buraya bu konudaki düşüncelerini yazarlarsa sevinirim..
    FC BOTAN
    TMB-YÖNETİCİ-
    TMB-YÖNETİCİ-

TURNUVALAR Empty FW-TURNUVALAR

Mesaj  FC BOTAN Cuma Şub. 26, 2010 5:51 pm

humat; önerilerin ve dikkatin için teşekkürler Smile
    GÜNAYDIN CUP'u grup-playoff-playoff yaparsak maliyeti yükselir ve giriş ücretleri de artar,haliyle Smile o zaman 300 yerine 500 ya da 600 ödemek zorunda kalırsınız :S
    3-5 değil de 3-6 veya 3-7;3-6 oldu mu giriş ücreti 2000'i bulabilir ki bu durumda bile birliğin kasası zarar görür :S
    3-6 böyleyse 3-7 daha da kötüdür Smile en iyisi 3-5 bence Very Happy ama gruplu yapabiliriz,onu da yönetim olarak karar vermeliyiz,karar sonucunu burda belirtirim Smile
    iyi oyunlar,bol EXP'ler...
    SeMp@TuRk77
    SeMp@TuRk77
    Admin
    Admin

TURNUVALAR Empty Geri: TURNUVALAR

Mesaj  SeMp@TuRk77 C.tesi Şub. 27, 2010 1:24 am

humat demiş ki:Öncelikle turnuvalar hakkında görüşlerimizin ortaya konması yararlı olur diye düşünüyorum..
    Son zamanlarda sabah vakitlerine konan GÜNAYDIN turnuvası 8 kişilik olmasına karşın eleme usulü olduğu için yeterli yararı sağlamaktan uzak bence.
    bence yine 8 kişilik ancak ilk turu grup sonrası yarı final ve final elemeleri şeklinde turnuva olursa en azından en fazla yararı sağlarız.. çünkü turnuva maçlarına oyuncu geliştirmek amacı ile katılıyoruz.. tek maçla bitmesine üzülürüz.. enfazla 3 maç yapacağımıza en az olarak 3 maç yaparsak daha doğru olur gibime geliyor.
    Özellikle sabahları dikkat ediyorum 300-360 kişini online olduğunu (toplamda) bu nedenle de bir turnuvayı doldurma sorunu yaşadığımızı söylemeliyim.. az sayıda oyun turnuvalarında bir araya gelebiliyorken bunun elenerek 1 maçta kalması fayda getirmediği gibi sinirleri bozacağını da düşünmek gerekiyor.
    Sabah turnuvaları için önerim seviye yelpazesinin geniş tutulması yönündedir.. yani 3-5 değil de en azından 3-6 ya da 3-7 şeklide olmasıdır..böylece turnuvanın dolma ihtimali de artacaktır.. bunlar benim görüşlerim elbette..
    farklı düşünceler,hatta daha doğru düşünceler vardır eminim.. arkadaşlarım buraya bu konudaki düşüncelerini yazarlarsa sevinirim..

GEREKLİ DÜZELTMELERİ YÖNETİCİ ARKADAŞLAR ARALARINDA GÖRÜŞÜP HEPİMİZ İÇİN EN İYİSİNE KARAR VERİCEKLERDİR!!
    GÖRÜŞÜNÜ BİLDİRDİĞİN İÇİN SAOL

Forum Saati Salı Eyl. 21, 2021 9:14 am